English Polski Deutsch

Garden Food Festival 2017 / Ohlédnutí

12. 12. 2017

Garden Food Festival 2017 / Ohlédnutí Všechny tři Garden Food Festivaly v roce 2017 měly jedno společné - byl to bohužel déšť. Zatímco v Olomouci a Ostravě pršelo jen v sobotu a v neděli svítilo sluníčko, ve Zlíně nám počasí nepřálo vůbec. Ale i přes tyto meteorologické rozmary jste si na náš festival našli cestu a z toho máme nefalšovanou a upřímnou radost! Na třetí ročník v Olomouci Vás přišlo bezmála dvanáct tisíc, vydařenou premiéru festivalu v ostravských Dolních Vítkovicích navštívilo zhruba jedenáct tisíc a ve Zlíně i přes téměř permanentní déšť a chlad neváhalo vyrazit za kulinářskými zážitky více než pět tisíc milovníků dobrého jídla a pití. Srdečně děkujeme za návštěvu!
Festival gastronomie bychom nemohli pořádat bez odvahy, fantazie a pracovitosti našich vystavovatelů. Příprava na takovou akci a posléze zajištění zdárného průběhu je pro restaurace i regionální firmy velmi náročná "šichta". Klobouk dolů před jejich úsilím, díky kterému se náš festival stává gurmetským zážitkem.
A na závěr patří vřelé poděkování našim parnterům, bez jejichž pomoci bychom si o pořádání tak náročné akce, jakou Garden Food Festival je, mohli nechat jen zdát... Děkujeme!
Už teď samozřejmě přemýšlíme nad dalším ročníkem Garden Food Festivalu. A rozhodně víme, že nemůže všechno zůstat při starém. Chystáme několik významných novinek, žádné drobnosti... Těšíme se na Vás v příštím roce!

Tým Garden Food Festivalu


Novinky