English Polski Deutsch

Na Garden Food Festivalu zaplatíte přes čip

03. 06. 2018

Na Garden Food Festivalu zaplatíte přes čip Na Garden Food Festivalu za jídlo a pití nezaplatíte běžnými penězi, nýbrž speciální festivalovou měnou – grešlemi. Ještě vloni si museli návštěvníci platidlo vyzvedávat v papírové podobě v pokladnách a grešlárnách. Letos už ne! Přestože název grešle odkazuje k dávné historii, neznamená to, že vás stále budeme nutit ke středověkým způsobům placení. Při vstupu vás vybavíme čipem, díky kterému bude vaše nakupování mnohem pohodlnější a zážitek z ochutnávání gastronomických specialit intenzivnější.

Jak to funguje?

  • Pokladna - U pokladny dostanete čip, který si „nabijete“ penězi. Ty, které na festivalu neutratíte, vám při odchodu vrátíme. Vstupné i čip s grešlemi můžete zaplatit platební kartou.
  • Účtenka – Na účtence najdete QR kód, naskenujete ho na svém chytrém telefonu a budete mít přehled o všech vašich výdajích. Účtenku si proto pečlivě uschovejte.
  • Nákup - U stánků si vyberete, objednáte a přiložíte čip. Systém vám odečte grešle.
  • Dobíjení a zůstatek – Grešle můžete dobíjet na čip dle libosti. Zůstatek na vašem čipu zjistíte jednoduše přiložením u kontrolního kiosku nebo u jednotlivých stánků.
Postup při placení čipem je velice jednoduchý, jistě jej mnozí znáte z jiných akcí nebo z jiných zařízení, například aquaparků. Pokud byste však přece jen potřebovali podrobnější vysvětlení, podívejte se na video pod článkem.
Přejeme dobrou chuť!

Novinky